O czym jest książka jest pt. “Wizjer” Magdaleny Witkiewicz?

O czym jest książka jest pt. “Wizjer” Magdaleny Witkiewicz?

Autorka popularnej bestsellerowej powieści Magdalena Witkiewicz zaskakuje wszystkich thrillerem wykorzystującym technologię pt. “Wizjer” (https://www.taniaksiazka.pl/wizjer-magdalena-witkiewicz-p-1522105.html). Czytelnik zobaczy thriller godny współczesności. Będzie tu niepokojące powietrze, mroczna atmosfera, ostrzeżenie.

Dlaczego warto sięgnąć po książkę?

To nowe dzieło Magdaleny Witkiewicz, czołowej polskiej pisarki. “Wizjer” to doskonały thriller:

  • wciągający od początku w oszałamiającą fabułę,
  • wielokrotnie zaskakujący,
  • potrafiący spojrzeć świeżym okiem na otaczającą rzeczywistość.

To doskonały thriller z potem w dłoni.

O czym opowiada?

Każdy z nas pomyślałby: “Dlaczego tak się stało? “A co jeśli naszym życiem nie steruje przypadek, ale możemy je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką siłę może przeciwstawić się temu pozornie nieznacząca istota ludzka? Przyjaciółka nagle znika, a znajomy popełnia dziwny wypadek lub samobójstwo. Czy podejrzane wydarzenia, które zaszły w jej życiu, mają coś wspólnego z jej pracą polegającą na projektowaniu i przewidywaniu zachowań i potrzeb konsumentów? Czy nie jest przez kogoś manipulowana? Kto to jest? I najważniejsze – dlaczego to robi? To nie jest dzieło przypadku.

Kim jest główna bohaterka?

Laura, samotna matka, która pracuje w firmie technologicznej zajmującej się projektowaniem i przewidywaniem zachowań i potrzeb konsumentów, wiedzie pozornie spokojne życie. Jednak wokół Laury zaczynają dziać się dziwne rzeczy: przyjaciele odchodzą, ludzie popełniają samobójstwa, a niewytłumaczalne zdarzenia jedno po drugim wydają się być związane z pracą Laury.

Ktoś nas obserwuje?

Jak być może nie wiecie, Magdaleny Witkiewicz interesowała się programowaniem, a także pracowała w firmie zajmującej się nowymi technologiami. Korzystając z własnego doświadczenia, pisarka ostrzega świat wielkich firm technologicznych przed najcenniejszą walutą, jaką jest “informacja”. Oczywiście, informacja o konsumencie, czyli o preferencjach i pragnieniach, o grzechach.